تماس با ما
Joey

شماره تلفن : 008613826075036/008613928997840

WhatsApp : +008613826075036

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.

گوانگژو Guanhao ماشین آلات و تجهیزات شرکت، آموزشی ویبولیتین

سفارشی ساز ماشین.

  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, خاورمیانه, افریقا
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های گوانائو تعداد کارمندان 100~120
فروش سالانه 6,860,000-7,000,000 سال تاسیس 1994
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

گوانائو ماشین آلات و تجهیزات شرکت آموزشی ویبولیتین

گوانگژو Guanhao ماشین آلات و تجهیزات شرکت آموزشی ویبولیتین، قبلا به نام گوانگژو Huahui ماشین آلات و تجهیزات شرکت، آموزشی ویبولیتین، در سال 1994 تاسیس شده است. به عنوان یک شرکت در حال توسعه در پر کردن خودکار و صنعت ماشین آلات برچسب گذاری از طریق بیش از 20 سال، ما درگیر تولید ماشین آلات با کیفیت خوب در زمینه های مختلف و ارائه راه حل های طراحی در پر کردن، آب بندی و خط تولید.

ما یک سیستم کامل برای توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش داریم. شرکت ما متخصص در طراحی، که شامل تولید ماشین آلات پر کردن و برچسب زدن تجهیزات سری: عمودی دستگاه بطری برچسب زدن، دستگاه چاپ برچسب بطری افقی، ماشین نشانه گذاری خودکار، برچسب دو طرفه خودکار، و همچنین فرم های یکپارچه برچسب ماشین دستگاه پر کردن دستگاه، پر کردن پیستون اتوماتیک، اتوماتیک دستگاه پرکن جاذبه، اتوماتیک اتوماتیک پر کردن دستگاه و دستگاه پر کردن سفارشی غیر استاندارد. دستگاه بسته بندی: دستگاه اتوماتیک بستن روتاری، دستگاه اتوماتیک روتاری، ماشین آلات روتاری اتوماتیک، و غیره سفارشی کردن ماشین های غیر خطی.

گوانگژو Guanhao ماشین آلات و تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود همیشه نوآوری های تکنولوژیکی را در موقعیت مهم قرار می دهد. در سال 1999 ما اولین دستگاه مهر و موم با قطر فوق العاده بزرگ را توسعه دادیم. تا کنون، این تکنولوژی هنوز در سطح پیشرو در چین قرار دارد. در سال های اخیر، این شرکت همچنین اولین سلف تونل را توسعه داده و گواهی ثبت اختراع ملی را به دست آورد. در تحقیق و توسعه دستگاه های برچسب زدن، شرکت بر توسعه محصولات جدید متمرکز است، ما موفقیت های زیادی را در شناسایی خودکار و ادغام ماشین و ماشین ها ایجاد کردیم. یک پیشرفت مهم در دقت برچسب گذاری شده است. سطح هوشمندانه در چین پیشی گرفته است. دقت برچسب گذاری در داخل 0.5mm کنترل می شود. گوانگاوپاپینگ ماشین و سایر محصولات دارای شهرت بالایی در صنعت ماشین آلات بسته بندی هستند. دیگر محصولات نیز از خدمات مشتریان مانند برچسب زدن ماشین، دستگاه فویل آلومینیومی فله، دستگاه دست زدن به اتوماتیک بطری، نوار نقاله اسپری، خط تولید دارویی و سایر محصولات به فروش می رسد به خوبی در بیش از 30 کشور و مناطق، و Renhe گروه، گوانگژو baiyunshan پزشکی شرکت، با مسئولیت محدود، Unilever گروه، شرکت لیبی شرکت گروه، با مسئولیت محدود، چین پست، SteeleUSA. کوکا کولا و سایر شرکت های بزرگ بین المللی دارای روابط خوب همکاری هستند و برخی از ماشین آلات به عنوان تأمین کنندگان این شرکت تبدیل شده اند.

تاریخ

ما یک تیم فروش حرفه ای بسیار حرفه ای داریم که می تواند به شما بهترین خدمات را ارائه دهد و به شما سوالات بسیار حرفه ای پاسخ دهد، بنابراین قبل از خرید دستگاه از ما احساس راحتی می کنید. همانطور که برای همه ما شناخته شده، خدمات پس از فروش مهم ترین همه صنایع است. شرکت ما تلاش خود را برای ساخت یک تیم بسیار حرفه ای و با کیفیت بالا از خدمات پس از فروش است که می تواند تمام مشکلات را به طور موثر در آینده حل کند.

سرویس
تیم ما

ما تیم حرفه ای techinicain همه در این منطقه بیش از 20 سال است، خوش آمدید مشتریان از سراسر جهان از وب سایت ما بازدید، و اطلاع ما اگر شما هر گونه نیاز، ما مشتاقانه منتظر به شما ارائه خدمات خوب!